top of page

hakkımızda

Photo & More ailesi olarak yaptığımız işin önemini gayet iyi biliyor, günümüz teknolojisinde her türlü yeniliği takip ediyor, sadece belli başlı sektörler değil tüm branşlarda hizmet vermenin gayretini veriyoruz.

Sektörde 20 yıllık tecrübemiz olmasıyla birlikte, ağırlıklı olarak Düğün Organizasyonları, Kurumsal Tanıtım Çekimleri, Etkinlik Çekimleri, Ürün Çekimleri gerçekleştirmekteyiz.

Son on yıl içerisinde birçok yeniliğe imkan sağladığı bilinen dijital fotoğrafçılık alanında, profesyonel insanlarla çalışıyor ve işimizi en iyi şekilde yapmak için özenli bir gayret gösteriyoruz. Sosyal mecraların artışı ile birlikte şirketlerin tanıtıma olan ilgisi daha da artmış durumda, bu sebeple firmamız çözüm ortaklarımız ile birlikte A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları (Sosyal Medya Danışmanlığı, Grafik Tasarım, Baskı sistemleri vb.) sizler için karşılamaktadır. Günümüz dünyasında yapılan iş ne kadar önemliyse, tanıtımı da bir o kadar önem teşkil etmekte olduğundan, bu konuda da titiz bir çalışma yürütmeye ve mükemmel sonuç almaya özen gösteriyoruz.

Teknolojinin yarattığı kolaylıklar ile birlikte fotoğrafçılığa hobi olarak başlayıp bunu iş edinen meslektaşlarımıza saygı duyuyoruz ve mutlu oluyoruz. Fakat biz hobi değil sanat icra ediyoruz ve alanında profesyonel insanlardan oluşan bir ekip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Destek verdiğimiz kişi ya da kurumlardan da bu hassasiyeti göstermelerini rica ediyoruz.

Photo & More kisi yada kurumlarin gorsel tum ihtiyaclarina cevap veren bir produksiyon sirketidir.tanitimfilmi,uruncekimi,videoproduksiyon,dismekancekimi.

bottom of page